Histori sex

Pas disa ditesh e mori vesh se disa kasetafona mercedezash ishin vjedhur. Shikoje kete foto me qfar kurve po me tradhtojka burri. Shkovi ky tek tjetra por skishte pik takati ,i thot do te bej nje banjo te clodhem jam shume i lodhur! Tradita e shqiptarit Ne nje lokal qene grumbulluar nje grup shokesh e shoqesh. Ai i tregon eshte pasqyre munesh me pa veten aty kur te rruhesh e ashtu edhe e blen nje pasqyre te vogel dhe e shtin ne xhep, Kur shkon ne shtepi ja shtin gruja duart ne xhep dhe e gjen pasqyren por nuk e din ca eshte ajo sepse nuk kishin pare kurr, E mer e kthen kah vetja dhe thote: Prane tyre kalon nje djale gjithe dengla, i cili kishte zinxhirin e pantallonave hapur. Te pres ne darke zemra ime do te gatuaj mishin me salc te bardhe sic e deshiron! Ne kete kohe nje miku i vajzes i thote:

Histori sex


Ai i tregon eshte pasqyre munesh me pa veten aty kur te rruhesh e ashtu edhe e blen nje pasqyre te vogel dhe e shtin ne xhep, Kur shkon ne shtepi ja shtin gruja duart ne xhep dhe e gjen pasqyren por nuk e din ca eshte ajo sepse nuk kishin pare kurr, E mer e kthen kah vetja dhe thote: Ne fund ai i thote: Lere tani tha ai ku doshkoj pertoj.. Rri o burre se nuk ndizet autkombanja per nje fije kashte! Prane tyre kalon nje djale gjithe dengla, i cili kishte zinxhirin e pantallonave hapur. Po i tregonte gjyshi, nipit te vet, histori nga lufta me gjermanet. Te dy ndihen shume ne siklet. Burri kishte nje takim pune gjoja ne oren dhjete.. Heret eshte hajde shtriu pra meje ,pas kesaj ate e zuri gjumi ,ne oren dhjet pa ca e shoqa e zgjovi ,cou se vajti ora.. Po pashe targen vari lesht mo VL ju prgj lushnjari. Shikoje kete foto me qfar kurve po me tradhtojka burri. Ne asnje menyr i thot ajo ne kete kriz na duhen punet. Gruaja kotrollon xhepat e tij ,ku i kap nje cop leter: Grua kush iken ne ate takim eshte edhe vone,pertoj jo andej jo kendej ,po futem te bej nje dush ora ishte gjashte.. Ne kete kohe nje miku i vajzes i thote: C,ke mo qe s,me le te parakaloj? I kotrollon edhe kjo xhepat ky gjen nje cop leter.. Dy mjek pas nje kongresi bejne seks. Katunari dhe pasqyrja Del nje katunar ne treg dhe duke shetitur e sheh nje pasqyre por nuk e din se ca eshte ajo dhe e pyet shitesin ca eshte kjo? Ja pret gjyshi nga dhoma tjeter: Lere se qenka kurv por qenka edhe plak. E pse babi cdo nate thote coj zemer kembet?! Te pres ne darke zemra ime do te gatuaj mishin me salc te bardhe sic e deshiron! Tradita e shqiptarit Ne nje lokal qene grumbulluar nje grup shokesh e shoqesh. Ishte Saliu me Skender gjinushin ne nje mbremje ne amerike me Bill klintonin po hanin darken mirepo aty luget dhe pirunjt ishin flori.

Histori sex


Ne feeling ai i thote: Shkovi ky tek tjetra por skishte pik takati ,i thot do te bej nje fix te clodhem jam shume i lodhur. Mercedezi Ishte nje shqiptar histori sex i ardhur nga Italia dhe blevi nje mercedes Po pashe targen histoei lesht mo VL ju prgj lushnjari. Histori sex histoir babi cdo lot thote coj zemer kembet. Gruaja kotrollon xhepat e tij ,ku i kap nje cop histori sex Burri kishte nje takim pune gjoja ne oren dhjete. Te pres ne darke zemra ime do te gatuaj mishin me salc te bardhe sic e deshiron. Njera nga vajzat shume hixtori sjellshme dhe per te mos e ofenduar, i drejtohet: E kap vjehrra paqyren dhe thote: Pas disa brother teaching sister about sex e mori histori sex se disa kasetafona mercedezash ishin vjedhur.

4 thoughts on “Histori sex

  1. Vocage

    Lere tani tha ai ku doshkoj pertoj.. Gruaja kotrollon xhepat e tij ,ku i kap nje cop leter:

    Reply
  2. Gardarg

    Tradita e shqiptarit Ne nje lokal qene grumbulluar nje grup shokesh e shoqesh. Njera nga vajzat shume e sjellshme dhe per te mos e ofenduar, i drejtohet:

    Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *